הקיץ הגיע ובירושלים מכינים לכם לא מעט סיבות לחגוג, לרקוד ולחוות את העיר – זה הזמן לפנות את הסטורי ולהתכונן לאירועי קיץ צבעוניים במיוחד

פסטיבל האור ירושלים
אירוע חגיגי ובין המפורסמים ביותר בעיר, מתקיים בפעם ה – 11 ברחבי העיר העתיקה. הפסטיבל הפך בתקופה קצרה לאחד מהפסטיבלים המובילים והמתויירים ביותר בישראל כשהשנה הוא מביא איתו מגוון יצירות חדשות, מייצגים ומייצבים אומנותיים המספרים סיפורים מרתקים של אמנים מהארץ ומהעולם, הקרנות ענק, מגוון מסלולים לבחירה, מוזיקה, אוכל והמון חוויות משותפות ובלתי נשכחות, לכל המשפחה.

מתי? בתאריכים 26.6–4.7 (למעט יום שישי 28.6) בין השעות 20:00–23:00 (מוצ"ש–29.6: 21:00–00:00)

פסטיבל הקולנוע ירושלים
פסטיבל הקולנוע מגיע אל הסינמטק בירושלים בפעם ה- 36 ומציף את אוויר ההרים בקצת אבק כוכבים נוצץ. לאורך כל הפסטיבל תיהנו מהקרנות מיוחדות של סרטי איכות מקומיים ובינלאומיים, תזכו להשתתף במפגשים עם יוצרי הסרטים, לשמוע על תהליכי העשייה, להשתתף במסיבות, מופעים מיוחדים ותחרויות נושאות פרסים.

מתי? בין התאריכים 25.07-04.08, בסינמטק בירושלים ובאתרים נוספים ברחבי העיר

פסטיבל חוצות היוצר
במתחם חוצות היוצר ובבריכת הסולטן בירושלים מתקיים מידי שנה פסטיבל שהוא חלק מהמסורת והתרבות של העיר, פסטיבל המפאר את תחומי האומנות השונים ומעניק מקום של כבוד לאמנים מהארץ ומהעולם, הנכם מוזמנים לפסטיבל חוצות היוצר. הפסטיבל הוותיק מאגד יחדיו למעלה מ- 150 אמנים מקומיים ובינלאומיים, בניהם ציירים, פסלים, צורפים, אורגים, מוזיקאים, רקדנים ועוד אשר יציגו וידגימו, יופיעו ויקיימו דיאלוג פתוח עם האורחים על דרכי היצירה והאומנות שלהם. במתחם הפסטיבל יחכו לכם גם לא מעט דוכני אוכל ושתייה, פעילויות מגוונות לילדים, מגוון הופעות מוזיקה, פסלי ענק ועוד.

מתי? לאורך חודש אוגוסט

פסטיבל הבירה ירושלים
בירה קרה היא ללא כל צל של ספק המרעננת הפופולרית ביותר של הקיץ הישראלי ובדומה לשנים קודמות אנו מזמינים אתכם לחגוג בפסטיבל בירה חגיגי זו הפעם ה- 15. הפסטיבל יתקיים בגן העצמאות בירושלים וכולל מגוון רחב של דוכני בירות מקומיות, בינלאומיות וייחודיות לכבוד הפסטיבל. לצד כל הטעמים תיהנו ממגוון הופעות, מוזיקה ואווירה צעירה ומלאת שמחה.

מתי? בסוף אוגוסט