בקיץ הזה אסור להישאר עם הילדים בבית, בואו לטייל בירושלים וליהנות ממגוון מוזיאונים, אטרקציות, סיורים ומגוון פעילויות מיוחדות לכל המשפחה. רשימת ההמלצות המיוחדות שלנו מחכה לכם ממש כאן!

בילוי במוזיאון המדע

כשחושבים על בילוי עם הילדים בקיץ, מוזיאון המדע זה המקום האולטימטיבי, הן בגלל המתחם הממוזג בימי הקיץ החמים, הן בגלל התערוכות האינטראקטיביות והעשרת הידע והן בגלל הבילוי לכל המשפחה ולכל הגילאים.

מה מצפה לכם? במוזיאון המדע מגוון תערוכות של מדע וטכנולוגיה עכשווית המאפשרים למבקרים להפעיל, לחוש ולגעת כחלק מהחוויה.

כתובת: המוזיאון נמצא בשדרת המוזיאונים 3 , סמוך לאוניברסיטה העברית בגבעת-רם
עוד על המוזיאון

בילוי במוזיאון ארצות המקרא

מוזיאון מרתק נוסף המהווה חוויה בלתי רגילה לילדים ולמבוגרים הינו מוזיאון ארצות המקרא. המוזיאון ייקח אתכם למסע מרתק אל ההיסטוריה של תקופת המקרא בארצות השונות של התנ"ך.

מה מצפה לכם? במוזיאון מוצגות מגוון תערוכות המציגות את ההיסטוריה והאירועים חשובים שהתרחשו לאורכן של התרבויות השונות במזרח הקרוב הקדום. תצוגת הקבע של המוזאון כוללת אוסף עתיקות ייחודי מהתקופה הפרהיסטורית ועד לתקופת המשנה והתלמוד.

כתובת: רחוב שמואל סטפן וייז 21, סמוך לכנסת
עוד על המוזיאון

בילוי במוזיאון מגדל דוד

ממשיכים את המסע בירושלים ובהיסטוריה המרתקת עם המצודה הכי מפורסמת בירושלים – מגדל דוד. המוזיאון החוויתי מציג את סיפורה של ירושלים על פני 4000 שנה, ואת חשיבותה בפני היהדות, הנצרות והאסלם.

מה מצפה לכם? במוזיאון מוצגות תצוגת הקבע מציגה את תולדות העיר לאורך התקופות השונות, ותערוכות מתחלפות המשלבות בין המיקום ההיסטורי לתצוגה עכשווית של אומנות ותרבות.

בנוסף, המוזיאון שוכן במצודה ייחודית המהווה אתר ארכיאולוגי מרתק בפני עצמו כשהמגדל מהווה נקודת תצפית מרהיבה אל העיר העתיקה והמודרנית של ירושלים.

כתובת: מוזיאון מגדל דוד שוכן בסמוך לשער יפו בעיר העתיקה
עוד על המוזיאון

בילוי חווייתי עם "סמארט תור"

למה לכם לטייל ברגל כשאפשר לעבור בין האתרים המרכזיים של העיר וליהנות מיופייה על סגווי המהווה חוויה בפני עצמו? ובכן, זו בדיוק ההמלצה הבאה שלנו! בואו לשלב היסטוריה ונופים עם קדמה וטכנולוגיה חדשנית עם חברת סמארט תור.

מה מצפה לכם? חברת סמארט תור הנה החברה הוותיקה והמובילה לסיורי סגווי בירושלים ובאפשרותכם ליהנות מסיורי סגווי מודרכים לקבוצות או ליחידים, סיורים קולינריים, סיורים מוזיקאליים, השכרה וסיורי אופניים ועוד.

באפשרותכם לבחור בין מגוון סיורי סגווי מודרכים אשר בתחילתם תקבלו הדרכה ותתנסו בתפעול הכלי, לפני היציאה לדרך. הסיורים מורשים לאנשים בין הגילאים 16-70, עד משקל של 130 ק"ג ולא לנשים בהיריון.

כתובת: לכל סיור נקודת מפגש שונה ויש להתעדכן בה בהתאם לסיור הנבחר
עוד על החברה

אירועי בית שמואל לילדים

בית שמואל – מרכז שמשון הינו מתחם ייחודי לחינוך, תרבות והארחה השוכן אל מול חומות העיר העתיקה. במקום מרכז כנסים, תיאטרון, כיתות ואולמות בגדלים שונים בהם מתקיימות פעילויות, תערוכות ומופעים.

מה מצפה לכם? בית שמואל מעניק לכם את האפשרות ליהנות מכל העולמות במקום אחד. מתחם לינה מסודר עם חדרי אירוח מאובזרים, הצגות ומופעי זמר בינלאומיים, מופעי סטאנד אפ, הצגות ילדים ועוד. עוד במתחם ניתן להזמין סיורים מודרכים בירושלים.

כתובת : רח' אליהו שמאע 6, בסמוך לימק"א
עוד על ההופעות